To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  WYJŚCIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5
WYJŚCIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5
data dodania: 2016-10-27 18:44:23

27 października był dla nas dniem pełnym wrażeń! Zaraz po śniadaniu wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 5, w której został zorganizowany dla nas „Dzień Przedszkolaka!”

Po wejściu do szkoły, zajęliśmy przygotowane miejsca na widowni i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przedstawienie, które wykonali uczniowie szkoły. Zaprezentowali nam spektakl muzyczno-taneczny pt. „Panda”. Dzieci nie tylko oglądały przedstawienie, ale same brały w nim aktywny udział, tańcząc i śpiewając na scenie.

Następnie dzieci zwiedziły całą szkołę. Tygryski miały okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie, usiedli w ławkach i rozwiązywali różne ciekawe zadania przy tablicy. Na zakończenie pobytu w szkole, każdy otrzymał pamiątkowy dyplom. Wracając do przedszkola, wszyscy nuciliśmy piosenki usłyszane na przedstawieniu, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy!