Strona głowna  /  Aktualności  /  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE KRASNALI
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE KRASNALI
data dodania: 2016-11-29 14:08:57

17.11.2016 r. w grupie I odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Krasnalki długo i mozolnie przygotowywały się do tego ważnego dla każdego przedszkolaka dnia. W pięknych strojach wystąpiły przed swoimi rodzicami, babciami, dziadkami, rodzeństwem prezentując wiersze, piosenki i tańce. Byli bardzo dzielni, bohatersko zmagali się z tremą, nieśmiałością i wszyscy super wystąpili. Po uroczystym przyrzeczeniu zasłużyli na prezenty i słodki poczęstunek z najbliższymi. Atmosfera była nie tylko podniosła, ale przede wszystkim miła, życzliwa i wzruszająca.

Drogie Krasnalki jestem z Was bardzo dumna. Dziękuję Wam i Waszym najbliższym za fantastyczną uroczystość. Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości i tacie Adasia za zdjęcia.