ZAKOŃCZENIE ROKU "KOLOROWA ŁĄKA"

14 czerwca na scenie Zespołu Pieśni i Tańca AGH "Krakus" zakwitły kwiaty, pojawiły się motyle, żaby, bociany, pasikoniki, a nawet kwiatowe duszki. To przedszkolaki z "Wesołej 13" wraz ze swoimi Paniami przygotowały uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.

Tańce, piosenki, instrumentacje i wiersze oczarowały przybyłych Rodziców. Każda z grup w pięknych strojach, zaprezentowała swoje umiejętności i talenty. Najmłodsze przedszkolaki rechocząc i klekocząc nad stawem rozczuliły przybyłych. Grupa "Krasnali" zaprezentowała cudowny taniec motyli i kwiatowych duszków. Gdy pojawiły się na scenie dzieci z grupy III, aż zawrzało, jak w ulu, gdy 25 pszczółek zatańczyło swój taniec. Grupa "Tygrysków" wycisnęła niejedną łezkę w cudownym tańcu kwiatów, a także rozbawiła prezentując taniec dżentelmenów, koników polnych.

Na zakończenie Pani Dyrektor pożegnała najstarszą z grup, życząc wielku sukcesów na szkolnej ścieżce.