OSIĄGNIĘCIA GRUPY IV

Sukcesy grupy IV

Dzieci z grupy IV brały udział w wielu konkursach organizowanych na trenie Krakowa.

Konkurs piosenki „Rodzina Tralalińskich” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Beskidzkiej 30 – wzięło w nim udział troje dzieci: Hania O. Lena B. i Ala M.

Hania O. zajęła III miejsce, natomiast Ala M. otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy!

Konkurs piosenki „Przedszkolaki śpiewają” organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana – brało w nim udział pięć dziewczynek: Magda G., Klara M., Lena B., Hania O. i Ala M. Hania i Ala otrzymały nagrody I stopnia, natomiast Klara i Lena wyróżnienia.

Gratulujemy!

Konkurs recytatorski „Cztery pory roku” organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 124 w Krakowie – uczestniczyły w nim Julia D. i Hania G.-G. Julia została w nim wyróżniona.

Gratulujemy!

Konkurs plastyczny „Nasi ulubieni bohaterowie” – organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana-  prace plastyczne wykonali: Mateusz K., Marysia M., Ala M., Karolinka B., Julia D. Mateusz za swoją pracę do filmu „Gdzie jest Dory?” dostał wyróżnienie.