Bajkowy Dzień Nauczyciela

14 października w naszym przedszkolu odbył się Bajkowy Dzień Nauczyciela. Dzieci z grupy II i III wraz z nauczycielkami zorganizowały zadania bajkowe dla całego personelu przedszkola. Panie nauczycielki miały jak najszybciej ułożyć puzzle, panie kucharki oddzielić produkty spożywcze, panie woźne odgadnąć z jakiej bajki pochodzi rekwizyt, pan konserwator miał zbudować wieżę z klocków a pani dyrektor miała za zadanie odgadnąć zagadki słowne o bajkach. Na koniec każdy kto chciał mógł spróbować swoich sił w "Jaka to melodia" z muzyką Disneya. Każdy pracownik przedszkola został uhonorowany koroną wykonaną przez dzieci a bajkowe przedszkolaki złożyły życzenia i odśpiewały piosenkę. W tym roku nasza pani dyrektor oraz dwie nauczycielki zostały szczególnie wyróżnione. Pani dyrektor Jolanta Trzmiel dostała nagrodę od Prezydenta Miasta Krakowa p. Jacka Majchrowskiego, Pani Katarzyna Rajska otrzymała nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty a Pani Anna Łojas Certyfikat Nauczyciela z Pasją otrzymanego od Prezydenta Miasta Krakowa p. Jacka Majchrowskiego.