Świąteczne spotkanie w grupie I

19 grudnia 2019 roku w grupie I odbyło się świąteczne spotkanie z dziećmi i ch rodzicami. Sala zapełniła się odświetnie ubranymi maluszkami w mikołajkowych czapeczkach. Dzieci przedstawiły Rodzicom ulubione piosenki i zabawy tematycznie związane ze świetami Bożego Narodzenia. Były piosenki o św. Mikołaju, zabawa ruchowa "Mikołaj i aniołki", taniec ze ściereczkami "Świąteczne porządki". Dzieci zagrały na instrumentach perkusyjnych: grzechotce i dzwoneczkach do piosenki światecznej "Zagram dla Jezuska" oraz utworu "Kulig". Na końcu zaśpiewały ulubioną kolęde przedszkolaków "Przybieżeli do Betlejem pasterze" oraz wspólnie z rodzicami "Wśród nocnej ciszy". Na zakończenie spotkania odbyło się podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego "Świateczne aniołki". Dzieci biorące w nim udział otrzymały książkowe nagrody. Dziękujemy za przepiekne aniołki i zaangażowanie dzieci i rodziców. Rodzice otrzymali od dzieci prezenty - pierniczki własnoręcznie ozdobione. Wesołych śwąt.