Samorządowe Przedszkole nr 13 w Krakowie
Strona głowna  /  Aktualności  /  Poznajemy świat wobec koronawirusa
Poznajemy świat wobec koronawirusa
data dodania: 2020-03-16 14:11:20

Nuda się nie uda!

Poznajemy Świat wobec koronawirusa

 
Dotąd Dzieci nie musiały wychodzić z przedszkoli i szkół, by poznawać świat, bo my przyjeżdżaliśmy do nich. Teraz szkoły i przedszkola są pozamykane,
a my nie możemy pracować tak, jak do tej pory. Pragniemy jednak, by i w tym specjalnym czasie Dzieci mogły dowiadywać się jak najwięcej o świecie
i o swoich rówieśnikach. Dlatego przygotowaliśmy zebrane w jednym miejscu materiały w formacie pdf do domowych zabaw, by Dzieci mogły korzystać z naszego podróżniczego doświadczenia, nie wychodząc z domu. Znajdziesz je tutaj: http://poznajemyswiat.pl/poznajemy-swiat-w-domu/. Przypominamy również o naszym Kufrze Pomysłów - http://kufer.poznajemyswiat.pl/.

Prosimy Cię, przekaż link do strony z materiałami i do Kufra Pomysłów Rodzicom Dzieci z Twojej placówki.

Przy okazji pragniemy poinformować, że wśród naszych Podróżników nie było żadnego podejrzenia koronawirusa, nikt z nas nie był również objęty kwarantanną. Ze względu na początki epidemii, w naszym zespole odwołane zostały planowane na luty i marzec wyjazdy do Włoch, USA i Maroka.
Czas kwarantanny wykorzystujemy na dezynfekcję (ozonowanie) rekwizytów, pranie strojów oraz naprawę uszkodzonych rzeczy.

Ufamy, że wkrótce będziemy mogli znowu się zobaczyć!
 
Z pozdrowieniami,
Agata Witek
oraz Zespół Podróżników Poznajemy Świat
 
 
 
 


Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3