Strona głowna  /  Aktualności  /  Akcja PRZYTUL DZIECKO
Akcja PRZYTUL DZIECKO
data dodania: 2020-04-29 10:50:24

Dzień dobry,

Piszę w sprawie kampanii społecznej #przytuldziecko.

Postanowiliśmy przypomnieć światu o tym, jak ważne jest przytulanie swojego dziecka. Zauważyliśmy, że nie wszyscy mają świadomość ogromnych zalet, które to za sobą niesie. Dlatego zakasaliśmy rękawy i zaczynamy mówić głośno o roli przytulania dzieci. Zwłaszcza teraz, w trudnym czasie izolacji.

Byłoby nam niesamowicie miło, gdyby dołączyli Państwo do naszej akcji. To naprawdę proste, ponieważ wystarczy zdjęcie.

Poniżej króciutka instrukcja, co i jak można zrobić, aby nas wesprzeć:

1. Napisz na kartce #przytuldziecko

2. Zrób sobie zdjęcie z kartką (jeśli chcesz, możesz uwiecznić przytulasa z dzieckiem. Pamiętaj, że na zdjęciu nie musi           być widoczna cała twarz)

3. Wrzuć je na Facebooka lub/i Instagram i oznacz nasz profil, żebyśmy mogli je udostępnić (jeśli nie masz platformy              społecznościowej, możesz wysłać je nam na maila mocno@przytuldziecko.pl)

konto na Facebooku: facebook

konto na Instagramie: instagram

Te 3 banalnie proste kroki pomagają w szerzeniu idei przypomnienia o mocy przytulania. Zwłaszcza teraz, w trudnych chwilach izolacji.

Bardzo pomocne będzie dla nas wysłanie maila z prośbą o dołączenie do kampanii do jak największej liczby osób. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i przypomnieć wszystkim, dlaczego przytulanie dzieci jest takie ważne.

O powodach, dla których warto przytulać dziecko, można przeczytać tu:

W ramach podziękowania za współpracę proponujemy zorganizowanie bezpłatnego warsztatu z użyciem obiektów sensorycznych w Państwa placówce, oczywiście po okresie kwarantanny.

Jeśli nasza akcja spodoba się Państwu na tyle, że chcieliby Państwo zostać jej oficjalnym Partnerem, proszę o kontakt ze mną lub pod adresem:  mocno@przytuldziecko.pl

W razie jakichkolwiek pytań, proszę dać znać, chętnie pomogę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Wojciech Kozłowski