Dyrektor Przedszkola - mgr Jolanta Trzmiel

studia: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,  studia podyplomowe: zarządzanie oświatą - manager i lider oświaty

Grupa I "Słoneczka"

mgr Jolanta Trzmiel

mgr Katarzyna Rajska: studia: wychowanie przedszkolne, studia podyplomowe: nauczanie zintegrowane

Grupa II "Zajączki"

mgr Ewa Pietruch: studia: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Grupa III "Rybki"

mgr Justyna Galimska: studia: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna w zakresie edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), zarządzania oświatą - manager i lider oświaty, pedagogika szkolna, terapia pedagogiczna z elementami arteterapii, kursy: terapia ręki i zaburzenia motoryki małej I i II stopnia

mgr Monika Lepiarczyk-Kałuża: studia: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną, kursy: gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna, rytmika, taniec w wychowaniu muzyczno ruchowym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Grupa IV "Jagódki"

mgr Marta Ciarach: studia: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Dubiel: studia: pedagogika przedszkolna, psychospołeczne strategie kierowania i zarządzania zasobami ludzkimi, edukacja wczesnoszkolna z elementami logopedii, organizacja i zarządzanie oświatą

Specjaliści i nauczyciele zajęć dodatkowych:

mgr Magdalena Czajkowska - psycholog
mgr Agnieszka Gunia - logopeda
mgr Justyna Galimska - pedagog specjalny
mgr Beata Radwan - katecheza
mgr Justyna Matuszczyk - język angielski

Grupa I "Słoneczka " - Anna N. (pomoc nauczyciela), Jadwiga B.

Grupa II "Zajączki" - Katarzyna J.

Grupa III "Rybki" - Agnieszka K.

Grupa IV "Jagódki" - Bożena Z.

Intendent - Joanna P.

Sekretariat - Renata S.

Kuchnia - Małgorzata K., Bożena Z.

Konserwator - Jacek K.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to wykształcone i kreatywne nauczycielki wychowania przedszkolnego. To osoby przygotowane do pracy z dziećmi; twórczy pedagodzy osiągający najlepsze efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakresie rozwijania potencjalnych możliwości i predyspozycji dziecka.

Gruntowna wiedza naszych wychowawców zdobyta podczas specjalistycznych studiów oraz w toku pracy z dziećmi, jak i wysoki poziom otwartości i empatii oraz kreatywność gwarantują osiąganie sukcesów przez nasze przedszkolaki, jak również ich pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata.

W swojej codziennej pracy nasi wychowawcy dbają o harmonijny rozwój dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Wszystkie zajęcia odbywają atmosferze sprzyjającej rozwojowi, a stawiane zadania dostosowane są do możliwości, potrzeb oraz wieku przedszkolaków.

Mając na uwadze jak najlepsze kwalifikacje i zdobywanie nowych umiejętności, kadra pedagogiczna naszego przedszkola co roku uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach organizowanych i zatwierdzanych przez kuratorium:

• warsztaty muzyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego pt. „Boże Narodzenie ze śpiewem, tańcem i zabawą”

• warsztaty przyrodnicze „Co w trawie piszczy?”

• warsztaty „Nauka czytania w przedszkolu”

• warsztaty pt. „Dziecko trudne do wychowania – wczesna profilaktyka zachowań aspołecznych”

• warsztaty muzyczne pt. „Przez morza i oceany do Afryki i nie tylko...”

• warsztaty muzyczno-teatralne pt. „Bajkowa przygoda z zimową muzyką”

• warsztaty muzyczno-ruchowe pt. „Od tradycji do hip-hopu, czyli dzisiejsze dziecko w świecie muzyki”

• warsztaty „Roztańczony podwodny świat” i „Przygody prosto z Zielonej Wyspy”.

• warsztaty „Teatr i muzyka w życiu dziecka”

• szkolenie z cyklu „Muzyczne pory roku”

• warsztaty pt. „Zabawy ruchowo – muzyczne w przedszkolu”

• szkolenie „Diagnoza przedszkolna”

• szkolenie „Jak przygotować dziecko do wyzwań współczesnej szkoły?”

• warsztaty „Bawimy się twórczo z dziećmi”

• konferencja „Inteligencja emocjonalna współczesnego dziecka”

• szkolenie „Sztuka lalki. Formy teatralne wykorzystane w przedszkolu”

• warsztaty "Edukacja przez Ruch" D. Dziamska