Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

• 6 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Rycerz i jego zbroja" w Muzeum Narodowym.
  • 12 września, godz. 16.00 - spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach.
  • 20 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Obraz i krajobraz" w Muzeum Narodowym.
  • 21 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej dot. pejzażu "Obraz i krajobraz" w Muzeum Narodowym.
  • 24 września, godz. 11.00 - teatr KTO w przestawieniu pt. "Bajkowa Przystań".
  • 24 września, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę".
  • 28 września o godz. 15.45 - zabawy ruchowe w gr. I pod hasłem "Turlanki - z mamą, tatą przepychanki".

• 4 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Historia mody" w Muzeum Narodowym.
  • 11 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Przy polskim stole. Historia kuchni, świąteczne obyczaje" w Muzeum Narodowym.
  • 18 października, od godz. 9.15 - warsztaty z pierwszej pomocy dla wszystkich grup przedszkolnych.
  • 18 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej "Przy polskim stole. Historia kuchni, świąteczne obyczaje" w Muzeum Narodowym.
  • 19 października, godz. 11.00 - teatr lalek z Bielksa - Białek.
  • 22 października, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę".
  • 24 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w warsztatach "Dwie wieże i Stańczyk. Krakowskie Legendy" w Muzeum Narodowym, Dom J. Matejki.
  • 25 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w warsztatach "Zabawa z portretem. Co ja zrobię z tej twarzy" w Muzeum Narodowym, Dom J. Matejki.

• 5 listopada, godz. 11.30 - wyjście dzieci z gr. III i IV do Teatru Groteska na sztukę pt. "Bajka o Szewczyku".
  • 6 listopada, od godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej patriotyzmu "Ko ty jesteś?", w Muzeum Narodowym.
  • 7 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej "Kto Ty jesteś?, w Muzeum Narodowym.
  • 15 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w warsztatach "Dwie wieże i Stańczyk. Krakowskie Legendy" w Muzeum Narodowym, Dom J. Matejki.
  • 19 listopada, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę".
  • 22 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w warsztatach "Czy woda jest niebieska? O kolorach i kształtach w sztuce współczesnej" w Muzeum Narodowym.
  • 29 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w spotkaniu "Opowieść o Św. Mikołaju".

• 6 czerwca, godz. 16.00 - Uroczystość Zakończenia Roku oraz 30- lecia Przedszkola "Kraków w legendzie", w Klubie "Studio".

Ostatnia aktualizacja: 2018-09-17