Samorządowe Przedszkole nr 13 w Krakowie
Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

 

 

      

 

      

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 8 września, godz. 11.00 – piknik na Błoniach krakowskich. W wydarzeniu będą uczestniczyć dzieci z grupy II, III i IV. 
  • 11 września, godz. 16.00 – spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach.
  • 18 września, godz. 10.30 – wycieczka grupy IV do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu „Książka bawi”. W ramach wycieczki spotkanie z animatorami oraz zwiedzanie budynku księgarni.
  • 20 września, godz. 11.00 – wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej, mieszczącej się przy ulicy Zarzecze 106.
  • 20 września, godz. 10.30 - wycieczka grupy III do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu "Książka bawi".
  • 26 września, godz. 16.00 - "Kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z chustą animacyjną dla małych i dużych" w grupie IV.
  • 27 września, godz. 11.10 - wyjście grupy II, III i IV na przedstawienie teatralne "Calineczka" do MDK "Dom  Harcerza".
  • 28 września, godz. 9.10 - wyjście grupy III do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa na wystawę Podziemia Rynku w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6 października, godz. 9.15 – wyjście  grupy III i IV do Kina Kijów na przedstawienie pt. „Czarodziejski Ołówek” w wykonaniu Teatru Wrocławskiego.
  • 12 października - warsztaty w grupie IV "Z bajką w świat emocji, czyli jak szanować czyjąś przestrzeń" organizowane przez "Karimbę".
  • 13 października, godz. 11.00 - program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela w wykonaniu dzieci z grupy IV.
  • 19 października, godz. 9.30 -  zdjęcia do kalendarzy.
  • 26 października - wizyta grupy IV w  Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w ramach obchodów "Dnia Przedszkolaka".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 9 listopada, od godz. 9.15 – spotkanie z ratownikami medycznymi.
  • 10 listopada - uroczystość z okazji Dnia Niepodległości w wykonaniu dzieci z grupy III.
  • 14 listopada - eliminacje grupowe konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata" w grupie IV.
  • 15 listopada - eliminacje grupowe konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata" w grupie III.
  • 16 listopada - międzyprzedszkolny konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata".
  • 17 listopada  - wyjście grupy III na AGH na wystawę "Barwny świat minerałów".
  • 20 listopada, godz. 10-12 - wyjście grupy IV do Szkoły Podstawowej nr 4 STO na "Zabawy w Pieniążkowie".
  • 22 listopada, godz. 16.00 - Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie I.
  • 23 listopada - obchody Dnia Pluszowego Misia w grupie IV.
  • 24 listopada - obchody Dnia Pluszowego Misia w grupie II i III.
  • 24 listopada - zabawa andrzejkowa dla dzieci i rodziców.
  • 28 listopada  - wyjście grupy III na warsztaty "Malowanie bombek choinkowych".
  • 30 listopada - udział grupy IV w pokazie i warsztatach chemicznych na Wydziale Energetyki i Paliw AGH.

 

 

 

 

 

 

 

  • 1 grudnia, godz. 11.00 - teatrzyk "Calineczka" prowadzony przez Krystynę Popławską z wędrującego "Dziecięcego Teatru "Ptak" z Bielska - Białej.
  • 4 grudnia, godz. 11.oo - udział grupy IV w warsztatach "Co się dzieje w - 200 stopni" na Wydziale Fizyki AGH.
  • 6 grudnia, godz. 11.00 - przedstawienie teatralne w wykonaniu Nauczycielek, pt. "Zimowa opowieść".
  • 6 grudnia, godz. 12.00 - Mikołaj w przedszkolu.
  • 13 grudnia, godz. 16.00 - spotkanie w grupie IV dot. podsumowania obserwacji pedagogicznych.
  • 14 grudnia, godz. 10.15 - wyjście grupy IV  na „Wystawę interaktywną z fizyki” na AGH.
  • 18 grudnia, godz. 15.30 - świąteczne warsztaty w grupie I.
  • 19 grudnia, godz. 15.30 - świąteczne warsztaty w grupie II.
  • 20 grudnia, godz. 16.00 - jasełka w grupie III.
  • 21 grudnia, godz. 16.00 – Jasełka w grupie IV.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 11 stycznia, godz. 11.00 - 13.00 - bal karnawałowy.
  • 18 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie I .
  • 19 stycznia, godz. 11.30 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie IV połączona z rozstrzygnięciem rodzinnego konkursu plastycznego pt. "Bałwanek".
  • 22 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie II.
  • 22 stycznia, godz. 11.30 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie III. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 1 lutego, godz. 10.30 - wyjście gr. IV na Pokonkursową Wystawę Szopek Krakowskich do Celestatu.
  • 2 lutego, godz. 10.30 - przedstawienie teatrlane "Straszydło" w wykonaniu tetary "Ptak" z Bielska - Białej.
  • 5 lutego - wyjście gr. III na Pokonkursową Wystawę Szopek Krakowskich do Celestatu.
  • 16 lutego - obchody Dnia Kota w grupie III i IV.

 

 

 

 

 

 

 

  • 7 marca, godz. 16.00 - I spotkanie w ramach "Teatru A ku ku. Rodzice - Dzieciom".
  • 21 marca, godz. 11.00 - Powitanie Wiosny. 
  • 22 marca - warsztaty wielkanocne w grupie I.
  • 26 marca - warsztaty wielkanocne w grupie IV.
  • 27 marca - warsztaty wielkanocne w grupie II.
  • 28 marca - warsztaty wielkanocne w grupie III.

 

 

 

 

 

 

  • 1o kwietnia, godz. 11.50 - wycieczka gr. III do Kopalni Soli w Wieliczce.
  • 11 kwietnia, godz. 11.50 - wycieczka gr. IV do Kopalni Soli w Wieliczce.
  • 17 kwietnia, godz. 10.00 - wyjście przedstawicieli grupy III i IV na konkurs recytatorski "Cztery pory roku - Polaska Niepodległa - Krakow to my".
  • 18 kwietnia - wyjście przestawicieli grupy III na konkurs piosenki "Rodzina Tralalińskich".
  • 23 kwietnia, godz. 11.00 - 13.00 - udział gr. IV w warsztatach plastyczno - teatralnych "Dom wrażeń" w MOS przy ul. Rajskiej 12.
  • 25 kwietnia, godz. 9.15 - zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z gr. IV.
  • 27 kwietnia, godz. 11.30 - udział gr. III i IV w zajęciach salsy dla dzieci, w szkole tańca "Salsa Sabrosa".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 8 maja, godz. 14.00 -  I spotkanie w ramach program "Biblioteka Przedszkolaka" w gr. IV.
  • 11 maja, godz. 11.00 - wyjście gr. III i IV do Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej "Uczeń" na przedstawienie w wykonaniu uczniów kl. IV.
  • 16 maja, godz. 11.00 i 11.45 - udział gr. III i IV w spotkaniu poświęconym roli drzew i krzewów w mieście, zorganizowanym przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.  
  • 17 maja - udział gr. III w Olimpiadzie w Szkole Podstawowej nr 5.
  • 17 maja, godz. 11.20 - wycieczka gr. IV na Wawel.
  • 22 maja, godz. 11.00 - 13.00 - "Gdzie mieszkali Krakowiak i Krakowianka" udział gr. IV w warsztatach, w Muzeum Etnograficznym.
  • 25 maja - uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w poszczególnych grupach.
  • 25 maja, godz. 16.00 - piknik rodzinny.
  • 30 maja, godz. 11.20 - udział gr. IV w warsztatach kolazowych w Księgrani "Bona" w ramach projektu "Biblioteka Przedszkolaka- co autorom siedzi w głowach".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 4 czerwca, godz. 11.00 - 13.00 - zabawy z okazji Dnia Dziecka prowadzone przez animatorów z "Fabryki Snów".
  • 6 czerwca, godz. 10.00  - wizyta babci Piotrusia z gr. IV - autorki wierszy, w ramach innowacji pedagogicznej "Moja wspaniała Rodzina".
  • 6 czerwca, godz. 9.00 - wyjście  gr. III na warsztaty plastyczno-teatralne "Dom Wrażeń" w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
  • 13 czerwca, godz. 11.00 - przedstawienie teatralne "Wielki Czarodziej Oz" w wykonaniu rodziców, w Klubie Studio.
  • 14 czerwca, godz. 16.00 - Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego na scenie Zespołu Pieśni i Tańca AGH "Krakus".
  • 18 czerwca, godz. 10.00 - 12.00 - "tygryskowanie" w gr. IV na zakończenie przedszkola, w kulkolandzie.
  • 20 czerwca, godz. 11.00 - udział gr. IV w spotkaniu "Rycerz i jego zbroja" w Muzeum Narodowym, wystawa "Broń i Barwa w Polsce".
  • 21 czerwca, godz. 11.00 - wyjście grupy IV do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa na wystawę Podziemia Rynku w Krakowie.
  • 25 czerwca - spotkanie z mamą Dominiki z gr. IV "Wybuch, wulkan i Madera" w ramach innowacji pedagogicznej "Moja wspaniała rodzina".
  • 27 czerwca, godz. 11.00 - udział gr. IV w warsztatach "Słońcem malowane. Witraże" w Muzeum Narodowym, wystawa "Wyspiański".

 


Ostatnia aktualizacja: 2018-06-08