PIKNIK RADY DZIELNICY V

Dnia 8 września grupy II,III i IV wybrały się na piknik zorganizowany przez Radę Dzielnicy pod hasłem ,,Zdrowa i aktywna Krowodrza”.

Na błoniach czekali już na nas animatorzy, którzy przygotowali atrakcyjne zajęcia dla przedszkolaków. Na trzech stanowiskach dzieci mogły posłuchać między innymi o zasadach zdrowego odżywiania i o tym  jak bardzo ważny jest ruch do prawidłowego rozwoju. Przedszkolaki przeszły krótkie przeszkolenie w dziedzinie wschodnich sztuk walki ,jakim jest aikido. Miały okazję spróbować swoich sił w żonglerce i trudnej sztuce kręcenia talerzami. Największym powodzeniem cieszyła się jednak jazda na kucykach, które cierpliwie znosiły tak dużą ilość chętnych na swoich grzbietach. Zabawa była przednia zwłaszcza, że pogoda również nas nie zawiodła.

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Chamielec, Radnej Dzielnicy V Krowodrza za zaproszenie i zapewnienie ciekawych atrakcji, które wspominać będziemy na pewno!!!