Samorządowe Przedszkole nr 13 w Krakowie
Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

 

 

      

 

      

 

  

 

  

 

 

 

 

  • 11 września, godz. 16.00 - spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach

  • 19 września, godz. 10.45 - teatrzyk w przedszkolu "Jaś i Małgosia"

  • 20 września - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka we wszystkich grupach wiekowych

  • 25 września, godz. 16.00 - spotkanie trójek grupowych z p. Dyrektor w sali grupy I

  • 26 września, godz. 10.40 - wyjście grupy II na AGH na warsztaty "Poszukiwacze skarbów" 

  • 30 września, godz.16.00 - spotkanie z rodzicami w grupie II "Turlanki, z mamą, tatą przepychanki"

 

 

 

  • 1 października, godz. 16.00 - spotkanie z rodzicami w grupie III, "Z mamą, tatą jest wesoło"

  • 2 października, godz. 9.00 - Dzień Marchewki w grupie III

  • 3 października, godz. 14.00 - 15.00 - warsztaty z sensoplastyki w grupie II

  • 4 października, godz. 10.45 - muzyczny spektakl komediowy w przedszkolu pt. "Kierunek Afryka"

  • 11 października, godz. 11.30 - wyjście grupy III i IV do teatru Groteska na spektakl pt. "Towarzystwo Pana Barzechwy"

  • 14 października, godz. 10.30 - uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela przygotowywana przez dzieci z gr. II i III

  • 15 października, od godz. 9.00 - warsztaty z udzielania pierwszej pomocy we wszystkich grupach wiekowych

  • 16 października, godz. 15.30 - pasowanie na przedszkolaka w grupie I

  • 24 października, godz. 11.00 - wyjście grupy III na AGH

  • 24 października, godz. 9.30 - wyjście grupy IV do SP nr 5

  • 25 października, godz. 9.15 - wyjście grup III i IV do Multikina 

  • 25 października, godz. 9.00 - zajęcia otwarte w grupie II "Skarby Pani Jesieni"

  • 28 października, od godz. 9.00 - warsztaty muzyczno-teatralne "Z bajką w świat emocji" we wszystkich grupach wiekowych

  • 30 października, godz. 15.30 - zajęcia otwarte w grupie III, "Jesienna matematyka" z cyklu "Z mamą, tatą jest wesoło"

 

 

 

 

  • 7 listopada, godz. 15.45 - spotkanie p. Dyrektor z trójkami grupowymi
  • 7 listopada, godz. 16.00 - występ grupy IV dla Rodziców z okazji Święta Niepodległości
  • 7 listopada, godz.11.00 - wyjście wszystkich grup wiekowych do Klubu Zaścianek na spektakl pt. Królowa Śniegu
  • 8 listopada, godz. 10.30 - występ grupy IV dla przedszkolaków z okazji Święta Niepodległości
  • 13 listopada, godz. 16.00 - grupowy konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele-Morele" w grupie III
  • 14 listopada, godz. 10.30 - Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski 'Wierszykowe Trele-Morele 2019" pod hasłem "Bliskie spotkania z p. Ewą Stadtmuller"
  • 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia w grupie I
  • 25 listopada, od godz. 9.00 - warsztaty muzyczno-teatralne "Z bajką w świat emocji" we wszystkich grupach wiekowych
  • 28 listopada, godz. 10.00 - wyjście grupy III na spotkanie edukacyjne do Młodzieżowego Centrum Kultury, ul. Krupnicza
  • 29 listopada, godz. 10.30-12.00 - zabawy andrzejkowe w poszczególnych grupach wiekowych, stroje andrzejkowe mile widziane:)

 

 

  • 5 grudnia, godz. 12.00 - przedstawienie dla dzieci w wykonaniu nauczycielek "Mikołajkowa opowieść"
  • 5 grudnia, godz. 12.30 - wizyta Mikołaja z prezentami
  • 16 grudnia, od godz. 9.00 - warsztaty muzyczno-teatralne "Z bajką w świat emocji" we wszystkich grupach wiekowych
  • 16 grudnia, godz. 16.00 - spotkanie świąteczne w grupie II
  • 17 grudnia, godz. 16.00 - spotkanie świąteczne w grupie III
  • 19 grudnia, godz. 16.15 - spotkanie świateczne w grupie IV
  • 19 grudnia, godz. 15.30 - spotkanie świąteczne w grupie I

 

 

 

 

 

  • 11 lutego - Europejski Dzień Numeru Alarmowego w grupie II
  • 17 lutego, godz. 11.00-13.00 - Bal karnawałowy
  • 18  lutego - Dzień Kota w grupie II
  • 21 lutego - Dzień Kota w grupie III
  • 26 lutego - Dzień dinozaura w grupie II

 

  • 12 marca - Dzień Matematyki we wszyskich grupach przedszkolnych
  • 17 marca - Dzień św. Patryka w gr. II
  • 20 marca - powitanie Wiosny we wszystkich grupach wiekowych

 

 

  • 7 kwietnia - warsztaty Wielkanocne w grupie III
  • 7 kwietnia - rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego "Wielkanocna ozdoba świąteczna" 
  • 15 kwietnia - Ogólnoprzedszkolny "Dzień czekolady"
  • 22 kwietnia - Dzień Ziemi we wszystkich grupach przedszkolnych

 

 

  • 8 maja - Dzień Bibliotekarza w gr. II
  • 21 maja - Dzień Kosmosu w gr. II
  • 29 maja, 15.30- 18.00 - Piknik Rodzinny

 

  • 3 czerwca - Dzień Savoir Vivre w gr. II
  • 18 czerwca, godz. 16.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego
  • 25 czerwca - Dzień Smerfa w gr. II


Ostatnia aktualizacja: 2020-02-10