Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

• 8 września, godz. 11.00 – piknik na Błoniach krakowskich. W wydarzeniu będą uczestniczyć dzieci z grupy II, III i IV.

• 11 września, godz. 16.00 – spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach.

• 18 września, godz. 10.30 – wycieczka grupy IV do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu „Książka bawi”. W ramach wycieczki spotkanie z animatorami oraz zwiedzanie budynku księgarni.

• 20 września, godz. 11.00 – wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej, mieszczącej się przy ulicy Zarzecze 106.

• 20 września, godz. 10.30 - wycieczka grupy III do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu "Książka bawi".

• 26 września, godz. 16.00 - "Kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z chustą animacyjną dla małych i dużych" w grupie IV.

• 27 września, godz. 11.10 - wyjście grupy II, III i IV na przedstawienie teatralne "Calineczka" do MDK "Dom  Harcerza".

• 28 września, godz. 9.10 - wyjście grupy III i IV do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa na wystawę Podziemia Rynku w Krakowie.

• 6 października, godz. 9.15 – wyjście  grupy III i IV do Kina Kijów na przedstawienie pt. „Czarodziejski Ołówek” w wykonaniu Teatru Wrocławskiego.

• 12 października - warsztaty w grupie IV "Z bajką w świat emocji, czyli jak szanować czyjąś przestrzeń" organizowane przez "Karimbę".

• 13 października, godz. 11.00 - program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela w wykonaniu dzieci z grupy IV.

• 19 października, godz. 9.30 -  zdjecia do kalendarzy.

• 8 listopada - warsztaty w grupie IV "Z bajką w świat emocji, czyli jak przeciwstawiać się presji rówieśników" organizowane przez "Karimbę".

• 9 listopada, od godz. 9.15 – spotkanie z ratownikami medycznymi.

• 10 listopada - uroczystość z okazji Dnia Niepodległości.

• 16 listopada - międzyprzedszkolny konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata".

• 24 listopada - zabawa andrzejkowa dla dzieci i rodziców.

• 1 grudnia, godz. 11.00 - teatrzyk "Calineczka" prowadzony przez Krystynę Popławską z wędrującego "Dziecięcego Teatru "Ptak" z Bielska - Białej.

• 8 grudnia - warsztaty w grupie IV "Z bajką w świat emocji" organizowane przez "Karimbę".

• 6 grudnia, godz. 11.00 - przedstawienie teatralne w wykonaniu Nauczycielek, pt. "Zimowa opowieść".

• 6 grudnia, godz. 12.00 - Mikołaj w przedszkolu.

• 11 stycznia, godz. 11.00 - 13.00 - bal karnawałowy.

• 18 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie I i II.

• 19 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie III i IV.

• 21 marca, godz. 11.00 - Powitanie Wiosny.

• 22 marca - warsztaty wielkanocne w grupie I.

• 26 marca - warsztaty wielkanocne w grupie IV.

• 27 marca - warsztaty wielkanocne w grupie II.

• 28 marca - warsztaty wielkanocne w grupie III.

• 25 maja - uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w poszczególnych grupach.

• 25 maja, godz. 16.00 - piknik rodzinny.

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-26