To takie proste!
Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

• 8 września, godz. 11.00 – piknik na Błoniach krakowskich. W wydarzeniu będą uczestniczyć dzieci z grupy II, III i IV.
  • 11 września, godz. 16.00 – spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach.
  • 18 września, godz. 10.30 – wycieczka grupy IV do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu „Książka bawi”. W ramach wycieczki spotkanie z animatorami oraz zwiedzanie budynku księgarni.
  • 20 września, godz. 11.00 – wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej, mieszczącej się przy ulicy Zarzecze 106.
  • 20 września, godz. 10.30 - wycieczka grupy III do Głównej Księgarni Naukowej w ramach projektu "Książka bawi".
  • 26 września, godz. 16.00 - "Kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z chustą animacyjną dla małych i dużych" w grupie IV.
  • 27 września, godz. 11.10 - wyjście grupy II, III i IV na przedstawienie teatralne "Calineczka" do MDK "Dom  Harcerza".
  • 28 września, godz. 9.10 - wyjście grupy III i IV do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa na wystawę Podziemia Rynku w Krakowie.

• 6 października, godz. 9.15 – wyjście  grupy III i IV do Kina Kijów na przedstawienie pt. „Czarodziejski Ołówek” w wykonaniu Teatru Wrocławskiego.
  • 12 października - warsztaty w grupie IV "Z bajką w świat emocji, czyli jak szanować czyjąś przestrzeń" organizowane przez "Karimbę".
  • 13 października, godz. 11.00 - program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela w wykonaniu dzieci z grupy IV.
  • 19 października, godz. 9.30 -  zdjęcia do kalendarzy.
  • 26 października - wizyta grupy IV w  Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w ramach obchodów "Dnia Przedszkolaka".

• 9 listopada, od godz. 9.15 – spotkanie z ratownikami medycznymi.
  • 10 listopada - uroczystość z okazji Dnia Niepodległości w wykonaniu dzieci z grupy III.
  • 14 listopada - eliminacje grupowe konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata" w grupie IV.
  • 15 listopada - eliminacje grupowe konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata" w grupie III.
  • 16 listopada - międzyprzedszkolny konkurs recytatorski "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Podróż dookoła świata".
  • 17 listopada  - wyjście grupy III na AGH na wystawę "Barwny świat minerałów".
  • 20 listopada, godz. 10-12 - wyjście grupy IV do Szkoły Podstawowej nr 4 STO na "Zabawy w Pieniążkowie".
  • 22 listopada, godz. 16.00 - Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie I.
  • 23 listopada - obchody Dnia Pluszowego Misia w grupie IV.
  • 24 listopada - obchody Dnia Pluszowego Misia w grupie II i III.
  • 24 listopada - zabawa andrzejkowa dla dzieci i rodziców.
  • 28 listopada  - wyjście grupy III na warsztaty "Malowanie bombek choinkowych".
  • 30 listopada - udział grupy IV w pokazie i warsztatach chemicznych na Wydziale Energetyki i Paliw AGH.

• 1 grudnia, godz. 11.00 - teatrzyk "Calineczka" prowadzony przez Krystynę Popławską z wędrującego "Dziecięcego Teatru "Ptak" z Bielska - Białej.
  • 4 grudnia, godz. 11.oo - udział grupy IV w warsztatach "Co się dzieje w - 200" na Wydziale Fizyki AGH.
  • 6 grudnia, godz. 11.00 - przedstawienie teatralne w wykonaniu Nauczycielek, pt. "Zimowa opowieść".
  • 6 grudnia, godz. 12.00 - Mikołaj w przedszkolu.
  • 13 grudnia, godz. 16.00 – spotkanie w grupie IV dot. podsumowania obserwacji pedagogicznych.
  • 14 grudnia, godz. 10.15 – wyjście grupy IV  na „Wystawę interaktywną z fizyki” na AGH.
  • 21 grudnia, godz. 16.00 – Jasełka w grupie IV.

• 11 stycznia, godz. 11.00 - 13.00 - bal karnawałowy.
  • 14 grudnia, godz. 10.15 - wyjście grupy IV na "Wystawę interaktywną z fizyki" na AGH.
  • 18 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie I i II.
  • 19 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie III i IV.

• 21 marca, godz. 11.00 - Powitanie Wiosny.
  • 22 marca - warsztaty wielkanocne w grupie I.
  • 26 marca - warsztaty wielkanocne w grupie IV.
  • 27 marca - warsztaty wielkanocne w grupie II.
  • 28 marca - warsztaty wielkanocne w grupie III.

• 25 maja - uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w poszczególnych grupach.
  • 25 maja, godz. 16.00 - piknik rodzinny.

Ostatnia aktualizacja: 2017-12-03