ŚWIĄTECZNY CZAS W

Grudzień upłynął w świątecznej atmosferze. Przygotowania do Jasełek, warsztatów, wybór poszczególnych ról, nauka wierszy i kolęd, przygotowanie dekoracji były głównym punktem wspólnych działań.  Wyczuwało się dużo emocji i radości w oczekiwaniu na świąteczny czas. "Pszczółki" i "Tygryski" pod okiem swoich pań przygotowały uroczyste Jasełka. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle świątecznej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. "Krasnale" i "Żabki" zaprosiły swoich rodziców do wspólnych świątecznych zabaw, podczas których powstały piękne ozdoby: bombki i choinki w zimowej odsłonie.

Wspólne świętowanie odbyło się również w naszej przedszkolnej rodzinie. Wszyscy pracownicy placówki wraz z przedszkolakami uczestniczyli w Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy IV. Po przedstawieniu w atmosferze wspólnego kolędowania, Pani dyrektor Jolanta Trzmiel, życzyła obecnym zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, piękne kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.